• Milí deviataci,

na našu školu prišla ponuka z konzervatória v Košiciach s možnosťou Vášho ďalšieho štúdia od budúceho školského roku. Radi by sme Vám sprostredkovali informácie o danej škole:

Kto sme:                    Súkromné konzervatórium, Zádielska 12, Košice (SKKE)

Aké máme odbory:

hudobno-dramatické umenie

muzikál

tanec

Kde sa dozviete viac:

O škole sa dozviete viac v tomto VIDEU a ešte oveľa viac v tomto VIDEU.

O prijímačkách na našej stránke: TANHDU+MUZ.

Koľko stojí štúdium:

Školné je 45 € mesačne za 10 mesiacov školského vyučovania.

Poskytujeme tiež sociálne aj výkonové štipendium až do výšky školného.

Čo pripravujeme:

Už v nedeľu o 17:00  bude na našom facebooku livestream našej SKKE TV.

V ňom sa okrem iných tém bude hovoriť aj o prijímačkách.

Priebežne organizujeme aj online konzultačné dni, sledujte naše stránky.

Neprehliadnite:

Stránka SKKE: www.skke.sk

Facebook SKKEhttps://www.facebook.com/SukromneKonzervatoriumZadielska12Kosice

Instagram SKKE: https://www.instagram.com/konzervatorium_skke/

YouTube SKKE: https://www.youtube.com/channel/UC3C26CkSJUEyKKKpMI9a5cg

Kontaktný email: skke@skke.sk

Ak Vás zaujal niektorý z odborov, porozprávajte o ňom s rodičmi a dajte mi vedieť, aby sme zaslali prihlášku na danú školu. Kontaktovať ma môžete telefonicky alebo osobne v pondelok 29.03.2021    od 8:30 hod.

S pozdravom

Mgr. Renata Habčáková – kariérna poradkyňa

• Oznam pre deviatakov

• Milí deviataci,
            nadišiel čas podávania prihlášok na stredné školy. Košický samosprávny kraj pripravil pre Vás
            informačnú publikáciu, ktorá obsahuje dôležité informácie o jednotlivých stredných školách
            a školských zariadeniach v Košickom kraji.
            V tejto náročnej pandemickej situácii je náročné zabezpečiť doručenie výtlačku osobne
            každému deviatakovi, preto sprístupňujeme žiakom a rodičom zoznam stredných škôl v elektronickej
            podobe, ktorú nájdete na webovej stránke www.strednapreteba.sk
            Verím, že si vyberiete správnu školu, ktorá Vás pripraví na profesiu s uplatnením do budúcna.

Renáta Habčáková

Kariérová poradkyňa

• Distribúcia pracovných listov

Distribúcia pracovných listov bude prebiehať každý týždeň od pondelka do stredy 9:00 - 11:00 hod.

Odovzdávanie vypracovaných pracovných listov je možné každý týždeň štvrtok a piatok od 9:00 - 11:00 hod.

Prezenčné vyučovanie prebieha na I. stupni základnej školy, pre pracovný list si prídu len žiaci, ktorí sa nezúčastňujú vyučovania a táto forma vzdelávania je pre nich povinná.

Pre žiakov II. stupňa je práca s pracovnými listami povinná.

Dochádzka neaktívnych žiakov pri dištančnom vzdelávaní sa bude hodnotiť ako neospravedlnené hodiny.