• Zamestnanci školy 2019/2020

        •  

           

           

          Vedenie školy

          riaditeľka školy - Mgr. Iveta Rošková 

          zástupkyňa riaditeľky školy pre nulté a prvé ročníky a špeciálne triedy 1.-4.roč.- Mgr. Júlia Tothová 

          zástupkyňa riaditeľky školy pre druhý stupeň a špeciálne triedy 5.-9.roč. - PaedDr. Kristína Sotáková, PhD. 

          zástupca riaditeľky školy pre záujmovú a projektovú činnosť - Mgr. Milan Dulina

          Pedagogickí zamestnanci

          učitelia prvého stupňa:


          Mgr. Eva Klempířová - učiteľ prvého stupňa

          Bc. Lucia Rešovská - učiteľ prvého stupňa

          Ivica Jergová - učiteľ prvého stupňa

          Júlia Jusková - učiteľ prvého stupňa

          Ľubomíra Šujanská - učiteľ prvého stupňa

          Ľudmila Martišková - učiteľ prvého stupňa

          Marta Ondrejová - učiteľ prvého stupňa

          Mgr. Anna Horvátová - učiteľ prvého stupňa

          Mgr. Annamarie Petríková - učiteľ prvého stupňa

          Mgr. Beáta Jurčíková - učiteľ prvého stupňa

          Mgr. Dáša Tirdilová - učiteľ prvého stupňa

          Mgr. Eva Velková - učiteľ prvého stupňa

          Mgr. Iveta Skybová - učiteľ prvého stupňa

          Mgr. Jana Fečková - učiteľ prvého stupňa

          Mgr. Jana Hertelý - učiteľ prvého stupňa

          Mgr. Kvetoslava Korpášová - učiteľ prvého stupňa

          Mgr. Lívia Darvašiová - učiteľ prvého stupňa

          Mgr. Mária Poláková - učiteľ prvého stupňa

          Mgr. Marta Hrivňáková - učiteľ prvého stupňa

          Mgr. Martina Begeniová - učiteľ prvého stupňa

          Mgr. Nikola Turbáková - učiteľ prvého stupňa

          Mgr. Stela Jonášová - učiteľ prvého stupňa, výchovný poradca

          Mgr. Valéria Kissová - učiteľ prvého stupňa

          PaedDr. Andrea Smrečková - učiteľ prvého stupňa

          PaedDr. Andrea Žegorjaková - učiteľ prvého stupňa

          Valéria Krankusová- učiteľ prvého stupňa

           

          učitelia druhého stupňa:

          Bc. Miriama Senková - učiteľ druhého stupňa

          Ing. Gabriela Beláková - učiteľ druhého stupňa

          Ing. Jana Koribaničová - učiteľ druhého stupňa

          Mgr. Andrea Adamondyová - učiteľ druhého stupňa

          Mgr. Daniel Vasilišin - učiteľ druhého stupňa

          Mgr. Darina Tomková - učiteľ druhého stupňa

          Mgr. František Cmorej - učiteľ druhého stupňa

          Mgr. Iveta Čičáková - učiteľ druhého stupňa

          Mgr. Zuzana Compeľová - učiteľ druhého stupňa

          Mgr. Jozef Hubáček - učiteľ druhého stupňa

          Mgr. Kristína Telehaničová - učiteľ druhého stupňa

          Mgr. Lucia Forgáčová - učiteľ druhého stupňa

          Mgr. Martina Gáborová - učiteľ druhého stupňa

          Mgr. Martina Hardová - učiteľ druhého stupňa

          Mgr. Ing. Natália Falatová - učiteľ druhého stupňa

          Mgr. Radovan Chalupka - učiteľ druhého stupňa

          Mgr. Renáta Habčáková - učiteľ druhého stupňa, kariérový poradca

          Mgr. René Skácal - učiteľ druhého stupňa

          Mgr. Stanislav Striženec - učiteľ druhého stupňa

          Monika Neksová - učiteľ druhého stupňa

          PaedDr. Arnold Hreha - učiteľ druhého stupňa

          PaedDr. Jaroslava Pástorová - učiteľ druhého stupňa

          Ondrej Ferko - učiteľ druhého stupňa

          Bc. Hewlett Dominik - učiteľ druhého stupňa

          Mgr. Jana Koleničová - učiteľ druhého stupňa

           

          vychovávateľky v ŠKD:

          Daniela Orosová - vychovávateľka

          Darina Demková- vychovávateľka

          Iveta Lednická - vychovávateľka

          Margita Gregová - vychovávateľka

          Judita Gimerová - vychovávateľka

           

          asistenti učiteľa:

          Bc. Pavol Horváth - asistent učiteľa

          Dalibor Gábor - asistent učiteľa

          Horváth Peter - asistent učiteľa

          Mária Dírová - asistent učiteľa

          Gáborová Alexandra - asistent učiteľa

          Marta Šantová - asistent učiteľa

          Žaneta Ferková - asistent učiteľa

          Silvia Lasák - asistent učiteľa

          Žiga Jordán - asistent učiteľa

           

           

          Odborní zamestnanci

          Mgr. Jozefína Šaňová- sociálny pedagóg

          PaedDr. Eva Hažlinská- školský špeciálny pedagóg
          PhDr. Eva Kitková- školský psychológ

          Nepedagogickí zamestnanci

          Angela Berková- upratovačka

          Hilda Gáborová - upratovačka

          Ing. Gabriela Sedláková- hospodárka

          Ján Berko - strážnik

          Mária Žigová- upratovačka

          Monika Gáborová- upratovačka

          Soňa Kroková - upratovačka

          Svetlana Ferčáková - upratovačka

          Tibor Žiga - vrátnik

          Tomáš Matyáš - školník

          Valéria Zborovská- mzdová účtovníčka

          Ing. Martin Hužvár- IT technik

           

           

          Školská jedáleň

           

          Ľubica Matyášová - vedúca školskej jedálne

          Baluchová Anna

          Andrejkovičová Marta

          Fabiánová Mária

          Horváthová Anna

          Kováčová Zuzana

          Korol Adelina

          Magyarová Mária

          Lastovková Lenka

          Pastoreková Lívia

          Lastovková Michaela