• Návrat do škôl 2021

     • Návrat do škôl 2021

      (manuál)

      Materiál „Návrat do škôl 2021“ je primárne určený zriaďovateľom základných škôl, stredných škôl a školských zariadení a pre ich riaditeľov. Slúži na rýchlu orientáciu pri zabezpečovaní prezenčného vzdelávania v školách a prevádzky v školských zariadeniach pre žiakov podľa podmienok v zmysle rozhodnutí Pandemickej komisie vlády SR, Ústredného krízového štábu, vlády SR v uznesení, Úradu verejného zdravotníctva SR, rozhodnutia ministra školstva, vedy, výskumu a športu a podľa pravidiel COVID AUTOMATU vydaného Ministerstvom zdravotníctva SR s ohľadom na epidemiologickú situáciu COVID-19 na území Slovenskej republiky.

      Manuál si viete otvoriť v priloženom dokumente.

      Navrat_deti_do_skol.pdf     • Premiéra nového klipu učiteľského zboru

     • Dnes sme sa dočkali vydania historicky prvej pesničky nášho učiteľského zboru. Aj keď dnešný Medzinárodný deň ľudských práv má dnes kvôli opätovnému zatvoreniu škôl horkosladkú príchuť, pripomíname si, že ľudskosť a viera v lepšie zajtrajšky je to, čo nás poháňa vpred.

      Ďakujeme všetkým kolegom, ktorí sa zapojili a všetkým, ktorí nám pomáhali pri tvorbe pesničky a videoklipu.

     • Deň Sv. Mikuláša

     • Prajeme všetkým deťom veselý a šťastný deň Sv. Mikuláša. Do našej školy zavítal Mikuláš už vo štvrtok. Žiaci aj zamestnanci školy si tento deň veľmi užili. Ako to u nás vyzeralo, si môžete pozrieť v galérii.

       

     • Otvorenie školskej knižnice

     • Prvý decembrový deň naša škola otvorila pre žiakov dlho očakávanú knižnicu. 

      Žiaci si môžu knižky čítať u nás alebo si ich priamo požičať domov. Prvé dva dni sme požičali už 27 kníh a veľmi sa tešíme záujmu našich žiakov o literatúru. Túto možnosť by sme nemali vďaka podpore Active Citizens Fund - Slovakia a ETP Slovensko. Takisto sa chceme poďakovať kníhkupectvu Martinus za podporu a odborné konzultácie pri výbere kníh. 

      Aj vďaka nim sa práve cez knihy naše deti môžu zlepšovať v:

      👉čitateľskej gramotnosti a slovnej zásobe

      👉schopnosti vyjadrovať sa a logicky myslieť

      👉sociálnej a emocionálnej inteligencii

      👉koncentrácii, disciplíne a zodpovednosti

      Knižnica je pre žiakov otvorená pondelok až štvrtok po vyučovaní.Tešíme sa na Vás čitatelia. ❤️📖

      Ako to u nás prebiehalo tieto dva dni a ako vyzerá knižnica si môžete pozrieť tu. 👇

    • Nadpis

    • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sint, adipisci, quibusdam, ad ab quisquam esse aspernatur exercitationem aliquam at fugit omnis vitae recusandae eveniet.

     Inventore, aliquam sequi nisi velit magnam accusamus reprehenderit nemo necessitatibus doloribus molestiae fugit repellat repudiandae dolor. Incidunt, nulla quidem illo suscipit nihil!Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.