• Ako sme výletovali na konci šk. roka 2023/2024...

• Záver školského roka sa aj na našej škole spája so školskými a triednymi výletmi, ktoré si žiaci a učitelia užili naplno. Pozrite sa, kam sa kto vybral...

Žiaci 2.C, 2.D a 3.C si užili spoločný triedny výlet na Detskej historickej železnici Košice.

Žiaci 3.E a 5.C si spoločne užili opekačku nad sídliskom Luník IX.

4.A a 4.B majú krásnu tradíciu - vždy na konci roka idú na zaslúženú zmrzlinu. Nechýbala ani tento rok!

Zmrzlinovú tradíciu započali aj prváci.

7.C tento rok spoznala Lesopark Furča.