• Prevádzkové pokyny

• Upravujúce postup, organizáciu a podmienky výchovy a vzdelávania žiakov v ZŠ Ľ. Podjavorinskej 1 v Košiciach v období od 1. júna 2020 do 30. júna 2020, vytvorené pre opätovné obnovenie výchovno-vzdelávacieho procesu a v súlade s aktuálnymi hygienicko-epidemiologickými nariadeniami vydanými Úradom verejného zdravotníctva SR, ministra školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky a zriaďovateľom MMK.

- Žiaci sa výchovno-vzdelávacieho procesu (ďalej len VVP) zúčastnia na báze dobrovoľnosti

- Žiak prichádza do školy každý deň so zákonným zástupcom

- Žiak bude chodiť do triedy podľa ročníka k tomu istému učiteľovi celý týždeň, nový žiak môže nastúpiť až od pondelka

- Žiak musí prísť s rúškom, pri vstupe do školy bude odmeraná teplota a skontrolovaná hygiena rúk a hlavy

- Nástup do školy bude v časovom intervale 7:30 - 8:30

- Vyučovanie bude organizované zábavnou formou

- Každý žiak dostane obed, po obede ide žiak domov v sprievode rodiča alebo sám - podľa vyjadrenia zákonného zástupcu

- Pri prvom nástupe žiaka do školy alebo každom prerušení, ktoré trvá viac ako dva dni podpíše zákonný zástupca žiaka vyhlásenie, že žiak neprejavuje príznaky prenosného ochorenia a nemá nariadenie karanténne opatrenie

- Žiak nosí rúško všade v priestoroch školy okrem svojej internej skupiny

- Počas VVP žiak dodržiava pokyny učiteľa o dodržiavaní preventívnych opatrení na šírenie prenosu nákazy COVID 19

• Zápis na náboženstvo a etickú výchovu

• Milí rodičia a žiaci,

celý týždeň v čase od 8:00 do 12:00 bude v priestoroch vrátnice ZŠ Ľ. Podjavorinskej prebiehať zapisovanie detí na predmety náboženská výchova a etika. Prosíme všetkých rodičov, ktorí majú svoje deti v 5.,6.,7.,8. ročníku, aby ich prišli zapísať.

Ďakujeme.