• Poďakovanie ku Dňu učiteľov

•

28. marca si rok čo rok symbolicky pripomíname výročie narodenia Jána Amosa Komenského, majstra učiteľa a jedného z otcov pedagogiky na území Slovenska.

Aj týmto gestom preto chceme v rámci vedenia školy, za starostu mestskej časti Luníka IX a všetkých, ktorí a ktoré držia palce a podporujú našu základnú školu, či už ide o rodičov, deti a ďalších, vyjadriť úprimné poďakovanie tak pedagogickým, ako aj všetkým ostatným zamestnancom a zamestnankyniam, ktorí a ktoré prispievajú k chodu a napredovaniu školy, i rozvoju našich detí.

Naša všímavosť a úcta patria aj Vám.

Ďakujeme!

• Jarné prázdniny 2023

• Od pondelka 6. marca 2023 začínajú pre školy v Košickom a Prešovskom kraji jarné prázdniny, ktoré trvajú do 10. 3. 2023.

Do školy sa žiaci vrátia v pondelok 13. 3. 2023.